Головна Про компанію Інструкція Партнерство ВідгукиКонтакти
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Отзывы

Мы предлагаем качественный продукт и отличную поддержку,
а лучшее подтверждение этому — отзывы счастливых клиентов.

Оставьте свой отзыв

comments powered by HyperComments

Пошаговая инструкция,
как начать зарабатывать

Начни зарабатывать уже сегодня

Подробнее

Отримати винагороду

Заявка надіслана!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часов

При відправці трапилася помилка...

Трейдинг

Торгівля на криптовалютних біржах

Висока волатильність криптовалют лякає новачків, але виглядає привабливо для досвідченого трейдера. Використовуючи знання механізмів роботи класичних бірж, ми за лічені години поповнюємо баланс на великі суми, закриваючи угоди з високим рівнем волатильності. Стабілізаторами стратегії виступають угоди з низькою волатильністю. У результаті чистий прибуток тримається на рівні понад 10%.

Хмарний майнинг

Оренда потужностей майнінг-ферм

Cloud mining – процес видобутку криптовалюти з використанням віддаленого центру обробки даних із загальною обчислювальною потужністю. Це набагато вигідніше, ніж видобуток криптовалют на власному устаткуванні, т.к. ферми і дата центри даних компаній побудовані в місцях з дешевою електроенергією, а також використовують спеціалізоване обладнання - ASIC, що купується за оптовими цінами.

ICO

Initial Coin Offerings – первинне розміщення монет

Інвестуючи в криптовалютні стартапи, ми заробляємо зростання вартості їх цифрових активів - токенів. Ці токени розподіляються між інвесторами відповідно до частки вкладених у стартап грошей. За короткий термін ціна токенів може зрости в сто і більше разів. Прекрасний приклад - криптовалюта Eter, ціна якої під час ICO становила $0,3, а пізніше перевищила $400.