Головна Про компанію Інструкція Партнерство ВідгукиКонтакти
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Про компанію

Хто ми?

Інвестиційна платформа створена професіоналами фінансового ринку. На сьогоднішній день з нами працює понад 30 фахівців, кожен з яких має високий кредит довіри та багатий (і що важливо – успішний) досвід у своїй сфері діяльності, що дозволяють нам планувати прибуток та пропонувати інвестиційні плани з високим фіксованим відсотком, що вигідно відрізняє INVESTCOIN від багатьох конкурентів, а офіційний статус компанії в Україні є гарантом прозорості нашої діяльності.

Нашим пріоритетним завданням було створення кращого інвестиційного сервісу,

який включає диверсифікований портфель, що складається з таких напрямків заробітку, як криптовалютний трейдинг, участь в ICO (старт нових криптовалют), та хмарний майнінг.

Все це ми поєднали в один інвестиційний портфель і готові запропонувати його нашим інвесторам. Принцип роботи полягає в наступному: інвестори отримують фіксований відсоток згідно з тарифом, а решта частина прибутку залишається у компанії.

Чому саме ми?

У нашій платформі може брати участь будь-яка людина незалежно від технічних знань або доходу, адже мінімальна сума контракту всього 2 000 гривень, а інтуїтивно зрозумілий особистий кабінет не вимагає особливих навичок, тому розібратися в ньому не складе жодних труднощів.

Вам не потрібно самому торгувати на криптовалютних біржах, купувати обладнання для майнінгу і т.д, всі ці клопоти беруть на себе фахівці нашої компанії. Вам же залишається пройти просту реєстрацію, укласти контракт на потрібну вам суму та отримувати щоденний дохід.

Також за допомогою нашої реферальної системи ви зможете заробляти ще більше, запрошуючи в проект друзів чи знайомих, які так само хочуть заробляти, а ви у свою чергу отримуватимете 5% від суми укладених ними контрактів.

Платіжні системи

Покрокова інструкція,
як почати заробляти

Почни заробляти з нами вже сьогодні

Детальніше
+38 (066) 566 - 89 - 18
hello@investcoin.com.ua
Телефонна лінія підтримки працює з 10:00 до 19:00. Дзвінки тарифікуються згідно тарифів Вашого оператора.

Рекомендуємо вирішувати всі питання через онлайн-чат на сайті, який працює в режимі 24/7. Це самий швидкий та зручний канал зв'язку.

💙💛🇺🇦 м. Київ,
вул. Лариси Руденко, будинок 6а


У зв'язку з введенням воєнного стану в Україні, прийом інвесторів в нашому офісі призупинено до закінчення воєнного стану. Віримо в перемогу України! Слава Україні, слава ЗСУ! Мій 🏠 це 🇺🇦

Фінансові послуги на порталі INVESTCOIN надає ФОП Сівак О.О., код ЄДРПОУ 3393313020. Основний вид діяльності за КВЕД: Трасти, фонди та подібні фінансові суб'єкти.

ВИПИСКА З ЄДР (PDF)

Зворотній зв'язок

Якщо у Вас виникли питання або є пропозиції щодо роботи платформи INVESTCOIN, залиште заявку і ми відповімо вам найближчим часом.